Przejdź do treści głównej

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

CODZIENNIE NASZ ZESPÓŁ DBA O KOMFORT ŻYCIA MIESZKAŃCÓW WROCŁAWIA.
TY TEŻ MOŻESZ MIEĆ NA TO WPŁYW – DOŁĄCZ DO NAS!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia? Lubisz poznawać nowych ludzi?

Młodszy przewodnik

Miejsce pracy: Centrum Edukacji Ekologicznej HYDROPOLIS, ul. Na Grobli 17

Twój zakres obowiązków

  • obsługa gości indywidualnych w Hydropolis,
  • oprowadzenie grup zorganizowanych po wystawie,
  • prowadzenie ciekawych warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży,
  • prowadzenie półkolonii dla dzieci podczas ferii i wakacji,
  • opieka nad wystawą,
  • udział w niesamowitych i niecodziennych eventach oraz wydarzeniach związanych z ekologią, takich jak gry miejskie czy festiwale nauki,
  • pomoc w tworzeniu contentu na nasze media społecznościowe (m.in. filmy na Facebooka czy Instagram),
  • promowanie działań ekologicznych.

Jakich osób szukamy?

  • interesujących się ekologią oraz jedną z dziedzin: geografia, biologia, chemia, fizyka, historia,
  • zaangażowanych i zainteresowanych poszerzaniem oferty edukacyjnej Hydropolis,
  • lubiących ludzi!
  • otwartych, ciekawych świata, komunikatywnych i pełnych zapału do przekazywania wiedzy dzieciom i dorosłym,
  • lubiących pracę w zespołową,
  • chętnych do uczenia się nowych rzeczy,
  • ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego na średniozaawansowanym poziomie (oprowadzanie gości obcojęzycznych po wystawie),
  • dyspozycyjnych także w weekendy.

To oferujemy

  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • praca zgodnie z grafikiem – 8 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu,
  • praca w kreatywnym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość udziału w niesztampowych projektach z zakresu edukacji ekologicznej,
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i kompetencje,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej i stabilnej firmie,
  • bogaty pakiet socjalny, w tym atrakcyjny pakiet medyczny,
  • karta MultiSport, sekcje sportowe,
  • możliwość nauki języków obcych,
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej,
  • praca w dobrze skomunikowanej lokalizacji w centrum miasta,
  • parking dla pracowników.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Zamknij
UWAGA AWARIA

Planowana data przywrócenia dostawy wody:
Zamknij

Brak wydarzeń w tym dniu

Zwiń
Proszę wpisać poprawny adres e-mail Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana dla dalszego procesu
Dziękujemy

Brak wydarzeń

Zgadzasz się?

Telefon Koperta Email
Formularz aktualizacji danych dla klientów MPWiK
Uzupełnij formularz