Przejdź do treści głównej

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

CODZIENNIE NASZ ZESPÓŁ DBA O KOMFORT ŻYCIA MIESZKAŃCÓW WROCŁAWIA.
TY TEŻ MOŻESZ MIEĆ NA TO WPŁYW – DOŁĄCZ DO NAS!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia? Lubisz poznawać nowych ludzi?

Kierowca-Próbobiorca

Miejsce pracy: Mokry Dwór, ul. Starodworska 20

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola: jakości wody surowej, procesu technologicznego Zakładu Produkcji Wody, wody w sieci dystrybucyjnej, ścieków komunalnych i przemysłowych,
  • pobieranie, transportowanie i utrwalanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi normami, instrukcjami,
  • wykonywanie pomiarów i badań terenowych,
  • prawidłowe oznakowanie próbek i ich rejestracja w LIMS,
  • prowadzenie zapisów związanych z pobieraniem próbek oraz pomiarami i badaniami terenowymi na odpowiednich protokołach,
  • dbanie o wyposażenie pomiarowe i pomocnicze, w tym przygotowanie naczyń niezbędnych do pobierania próbek (m.in.  mycie i suszenie szkła laboratoryjnego),
  • praca zgodnie z wymaganiami normy ISO 17025 oraz wdrożonego systemu zarządzania w laboratorium,
  • dodatkowo udział w projekcie rozszerzenia zakresu akredytacji laboratorium oraz w projektach badawczo-rozwojowych realizowanych na Stacji Badawczej ZPW „Mokry Dwór”.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane o specjalności chemicznej lub pokrewnej),
  • sumienność, samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie mile widzianym atutem,
  • książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.

To oferujemy

  • już pierwszego dnia poczujesz się w naszej firmie jak u siebie, ponieważ będziesz pracować
    z osobami, które mają podobne zainteresowania zawodowe,
  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • pracę siedem dni w tygodniu, w godzinach pomiędzy 6:00 a 14:00; druga zmiana co 6 tygodni w godzinach 13:00-21:00,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i zdobywania nowych uprawnień,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku, możliwość korzystania
    z karty Multisport, sekcje sportowe oraz imprezy integracyjne, pracowniczy program emerytalny,
  • dofinansowanie do posiłków.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Zamknij
UWAGA AWARIA

Planowana data przywrócenia dostawy wody:
Zamknij

Brak wydarzeń w tym dniu

Zwiń
Proszę wpisać poprawny adres e-mail Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana dla dalszego procesu
Dziękujemy

Brak wydarzeń

Zgadzasz się?

Telefon Koperta Email
Formularz aktualizacji danych dla klientów MPWiK
Uzupełnij formularz